Perabet Üyelik

Perabet sitesine üye olmak isteyen kişilerin gerçekleştirmesi gereken bir takım adımlar bulunmaktadır. Bu adımlarda aşağıda yer verilmiştir. Bu sayede üye olmak isteyen kişilerin hiçbir detayı atlamadan adımları takip etmesi halinde site üzerinde kalıcı üyelik işlemi sağlanmış olacaktır.

 

  • Perabet resmi internet sitesine giriş yapılmalıdır.
  • Sağ üst bölümde bulunan üye ol butonu tıklanır. Üye olma sekmesindeki sorular yanıtlanmaya başlanır.
  •  Üyelik işlemleri için kullanıcıların yeni şifre oluşturmaları ve kullanıcı adı oluşturmaları istenir.
  • Üyelik işlemi sırasında yer alan kişisel bilgilerin hatasız ve eksiksiz olarak doldurulması istenmektedir.
  • Kişinin TC kimlik numarası ve doğum tarihi gibi kişisel bilgilerin doğru yazılması ileride karşılaşılan sorunun çözümünde kolaylık sağlayacaktır. Kişiler yabancı bahis sitelerine güven duymadıkları için bu alanlarda yanlış bilgi vermektedir. TC nin yanlış girilmesi kişinin adının doğru yazılmaması gibi durumlar para çekme işleminde sorun olarak başvuru sahibinin karşısına çıkabilmektedir.
  • Kişinin iletişim numaralarını da doğru girmesi, onay kodu girilmesi ve herhangi bir problem ile karşılaşıldığı zaman site yetkililerinin müşteriye ulaşmaları için önem arz etmektedir.
  • Bütün bilgilerin tam ve doğru olarak girilmesinin ardından ortalama 2 – 3 dakika içinde siteye üyelik gerçekleştirilir.
  • Üye olunduktan sonra kullanıcıların mail adreslerine aktivasyon kodu gönderilir. Kod ile gönderinin açılması ve bu şekilde hesabın aktivasyon alması gerekir. Aksi takdirde aktif olarak kabul edilmeyen hesapların üç ay içinde yeniden askıya alınması muhtemeldir.
  • Üyelik işlemi gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Bunun ardından üyelikten sonra hesap aktivasyonu ve para çekim işlemleri için kişinin kişisel bilgilerini kanıtlaması ile ilişkilidir.

İkametgah belgesi ya da kişiye ait elektrik, su, doğal gaz faturalarında herhangi birinin fotoğrafının siteme yüklenilmesi istenir. Ayrıca kişinin nüfus cüzdanının ön ve arka yüzeyinin fotoğrafının da sisteme yüklenilmesi istenir. Para çekme için istenilen belgeler bunlardır. Bir kereye mahsus olarak siteye yüklenir. Bu işlemin asıl amacı kişinin 18 yaşından büyük ve gerçekten o kişi olduğunu kanıtlamaya yöneliktir. Para çekme işlemleri için siteye yüklenmesi gereken belgeler para çekim talebi verilene kadar yapılmayabilir. Bu işlemin herhangi bir süresi bulunmaktadır ancak bu belgeler olmadan çekim talebinde bulunulmayacağının bilinmesi gereklidir.