Perabet Şikayet

Perabet bahis sitesinin kullanım alanına uygun olarak gerçekleştirilen şartlarda müşteri memnuniyeti önemlidir. Bunun için site yetkilileri şikayet platformlarında oluşturulmuş şikayetlere karşılık vermekte ve çözümü için çalışmalarını sürdürmektedirler. Ayrıca sitenin canlı destek hattına gelen şikayetler ile de hızlı ve çözümcül bir bakış açısı ile şikayet sorununu çözmeye çalışmaktadırlar. Perabet şikayet alanında bir başka konu ise, sosyal medya hesaplarında yer alan olumsuz yorumlar ve şikayetlerin değerlendirme süreci ile birlikte çalışılmasıdır. Sitenin her alanda daha olumlu bir hale bürünmesi için geniş çaplı çalışmaların ı sürdürmeye devam etmektedirler. Sitenin şikayet konularının ağırlıklı olduğu nedenleri ve çözümsel süreçleri aşağıda değerlendiremeye alınmıştır.

 

Canlı Destek Şikayetleri

 

Canlı desteğe gelen birçok alanda oluşturulmuş şikayetlerin başında canlı destek ekibinin kendi çalışması gelmektedir. Kullanıcıları, sitedeki canlı destek ekibinin para yatırma ve para çekme konularında yanı zamanda bonus konularında çözümsüz olduklarını savunmakta ve bununla ilgili şikayetlerini de oluşturmaktadırlar. Canlı destek ekibinin yapabilecek bir şeyinin olmaması ve sadece müşteri hizmetleri gibi sorunu dinleyerek not almaları, işi çözümlemeye götürmemeleri gelen birkaç şikayet arasında değerlendirilmektedir. Buna karşın canlı destek ekibinin de elinden geldiğince çözümsel süreçte müşteri memnuniyetini önemsediğinin belirtilmesi gerekmektedir.

 

Bonus Şikayetleri

 

Her bonusun bir çevrim şartı bulunur. Çevrim şartı olmayan bonusların ise kuralları bulunur. Bonus kurallarını ve şartları ı okumadan yapılan bonus talepleri ortaya sıkıntı çıkarmaktadır. Bunun sonucunda da para yatırma işlemi gerçekleştirmeyen ya da bonusunu vermeyen Perabet sitesi ile ilgili birtakım şikayetler çıkmaktadır. Şikayetlerin çıkış merci olarak canlı destek bildirimleri ya da şikayet sitelerine yazılan türleri görülmektedir. Bonus konusu sitede her üç kişiden birinin şikayet konusu oluşturduğu önemli bir konudur. Sitenin kurallara uymadığı gerekçesi ile bonus parasını yatırmadığı görülmektedir.

 

Para Yatırma ve Para Çekme Şikayetleri

 

Para yatırmaya ilişkin şikayet konusu sitenin hesabına yatırılan paraların geç yatırılması ile alakalı olarak oluşturulmuştur. Para çekme konusu şikayetleri ise, aslında bonus ile bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Perabet sitesi para yatırma işlemi gerçekleştirmiyor ise alınan bir bonusun kurallarına uymadığı gerekçesi sunulmaktadır. Bonus işine bulaşmadan direkt olarak kazançların yatırılıp çekilmesinde ise hiçbir sorun ile karşılaşılmamıştır.